Косіння трави міськими підприємствами

На сьогоднішній день в більшості випадків питання косіння трави міськими підприємствами вирішується шляхом застосування ручних косарок – кусторізів і відповідно людей які ними працюють. Хотілося б підняти питання ефективності та продуктивності такого методу і розглянути сучасні альтернативні способи вирішення таких завдань.

Косіння трави в міських і приміських зонах – процес досить трудомісткий і щоб утримувати зелену зону в належному стані потрібна велика кількість інструментів, часу і людського ресурсу. Легким і швидким рішенням поставленого завдання може стати механічний догляд за зеленими насадженнями. Що це означає? За допомогою одного трактора, спеціальної косарки на стрілі-маніпуляторі і однієї людини, догляд за узбіччями вулиць відбувається максимально якісно і оперативно. Продуктивність скоса за допомогою косарки-кущоріза таким чином складає близько 3000 м2 за одну годину роботи, за робочу зміну в 8-9 годин можна обробити площу розміром в 20000 м2.

Фахівці в цій галузі вважають що найкраща гідравлічна косилка на маніпуляторі – це FEMAC DOC 201. – Чому, запитаєте Ви? – Це перш за все співвідношення ціни і якості. Косарки італійського виробництва відповідають всім вимогам для швидкої, ефективної і універсальної роботи. Вони дуже прості у використанні, а термін їх експлуатації практично необмежений. Косарка-кущоріз обладнана незалежною гідравлічною системою, що дозволяє агрегатувати її з тракторами ЮМЗ, МТЗ які є практично в кожному муніципальному або сільському господарстві. У порівнянні з іншими європейськими виробниками вартість такої гідравлічної косарки – кусторіза більш доступна для нашого споживача. За допомогою стріли довжиною в 4,9 м оператор може косити рослини навіть в самих важкодоступних місцях, що зустрічаються уздовж доріг.

Ще одним беззаперечним плюсом такої косарки на маніпуляторі є її універсальність, так як на стрілу можна монтувати різні насадки, призначені для очищення річок і водойм від очеретів і іншої порослі, очищення стічних канав, подрібнення і скоса більшої рослинності, за допомогою спеціальних ріжучих ножів.

Еще одним неоспоримым плюсом такой косилки на манипуляторе является её универсальность, так как на стрелу можно монтировать различные насадки, предназначенные для очистки рек и водоемов от камышей и прочей поросли, очистки сточных канав, измельчения и скоса более крупной растительности, при помощи специальных режущих ножей.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!