pylesos-agroexpo
Запрошуємо Вас взяти участь в демонстрації комунального вакуумного пилососа.

Пилосос призначений для збору листя та сміття. За допомогою 6-ти метрового шланга матеріал надходить всередину, де за допомогою спеціальних лез агрегат зменшує обсяг сміття за допомогою подрібнення.

Комунальний прибиральник листя - це унікальний багатофункціональний механізм, що прибирає сади, парки, дороги і т.д. від сміття (мокрі або сухі ліст'я, скошена трава, дрібна деревна тріска та ін.). Комунальний вакуумний пилосос може бути прикріплений до задньої частини вантажівки, де рекомендується розміщувати збірний пакет або контейнер.

В ході демонстрації будуть показані основні переваги та особливості пилососа.

Відмінною особливістю машини такого типу є шланг діаметром 200 мм і довжиною 6 м який дозволяє рухатися на віддалені відстані. Це дає можливість обробляти площу по колу, радіусом в шість метрів від місця стоянки апарату, після чого перевозити його. Шланг всмоктує сміття і листя, потім матеріал надходить до подрібнюючих ножів, і далі - до крильчатці, що відкидає перероблену масу через патрубок. Агрегат забезпечений бензиновим двигуном Kohler. Можлива комплектація кріпленням до задньої частини вантажівок.

Демонстрація відбудеться на виставці AGROEXPO 2020,
у другий день виставки 1-го жовтня об 11-00.

Подробиці можна дізнатися за телефоном: +38 (099) 710-40-15

Для реєстрації заповніть форму.

Буду точноНе уверен