Про нас

Компанія ТОВ" Синтез Агро", є надійним постачальником спеацилізованого обладнання провідних європейських виробників. 10-ти річний досвід роботи на ринку дає можливість впроваджувати новітні технології в таких сферах як:

  • сільське господарство
  • комунальне господарство
  • будівництво та обслуговування доріг
  • будівництво будинків та інших об'єктів
300F
Відмінною сильною стороною нашої компанії є наша команда-згуртована і динамічна, в якій знання і досвід кожного стає надбанням всіх. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє підібрати саме відповідне обладнання для виконання поставлених цілей. ТОВ" Синтез агро"входить до складу "MaxiMarin GROUP" і є офіційним представником:
Maximarin_logo
MaxiMarin Торгова марка включає в себе цілий ряд спеціалізованого обладнання в сфері садівництва і виноградорства. Такі механізми як садові обприскувачі, стовпостави, Контурні обрізувачі дерев і комунальні навісні пили вже більше 10 років успішно працюють на території України, Молдови, Румунії, Білорусі та Польщі.
femac
Femac. Провідний виробник гідравлічних навісних стріл маніпуляторів з великою кількістю насадок: косарка-кущоріз, мульчер, дискові обрізувачі, очищувач траншей, ківш для очищення водойм.
mg-pavijet
Pavijet. Єдині в своєму роді асфальтоукладальники, які здатні працювати з гравієм, піском, каменем, щебенем, асфальтом, а також бетоном. Ключовим фактором є те, що асфальтоукладальник Pavijet MG є навісним і може агрегатуватися з будь-якою міні технікою: навантажувачами, тракторами та екскаваторами які є в кожній дорожній службі.
seppi
Seppi m. Виробник мульчерів, ротоваторів, фрез корчувачів на будь-яку спеціалізовану техніку: трактори, навантажувачі, екскаватори. Основне призначення обладнання Seppi M - це розчищення територій від порослі і підготовка площі під подальше її використання. Компанія заснована в 1939 р. Максом Сеппі, зараз один з лідерів у своїй галузі, не тільки в Європі, але і в усьому світі.
ghedini
Ghedini. Навісне обладнання найвищої якості застосовується на всіляких моделях екскаваторах і навантажувачах. вібропогружувачі, висвердлювачі пнів і косарки Ghedini добре відоме обладнання по всьому світу.
optimas_logo
Optimas. Німецький виробник лазерних планувальників з досвідом більш 40 років і клієнтами в більш ніж 80 країнах світу. Як виробник високоякісної продукції, компанія приділяє особливу увагу високій якості виготовлення і використання найсучасніших виробничих потужностей.
rmIrrigation
RM S.p.A. Італійський виробник якісних дощувальних машин. Працюючих в Європі вже більше 20-ти років.
logo
ŞAKALAK. Турецький виробник якісних овочевих сівалок працює з 1975 р. Слідуючи останнім розробкам в області сільськогосподарської техніки, ця компанія перетворилася в надійну компанію, постійно збільшуючи обсяги виробництва і якість.
ozdoken
Ozdoken. Сучасне сільське господарство вимагає більш швидкого, простого і ефективного сільськогосподарського обладнання. Тому просапні сівалки цього турецького виробника дадуть можливість посіяти насіння в ідеальних умовах для отримання максимального врожаю, а фермерам заощадити час, енергію і гроші.
spapperi-logo-52
Spapperi. Компанія Spapperi N.T. S.r.l. була заснована в 1964 році, експортувала свою продукцію в різні країни і добилася добрих результатів. У наступні роки і на основі солідного досвіду, набутого на різних ринках, виробництво визначилося в двох основних напрямках: культивація тютюну і розсадосадильне обладнання.

Ми гарантуємо нашим клієнтам надійність і грунтовність всієї поставляється нами техніки. Працюємо з підприємствами, які отримують гранти. На всю техніку ми надаємо гарантійне, а так само післягарантійне обслуговування. Повна задоволеність клієнта є нашою основною метою.