Синтез Агро – виробництво і продаж спеціалізованої техніки для сільського господарства та комунальних послуг

Напрямки, якими ми займаємося

5 причин вибрати Синтез Агро

Багаторічний досвід роботи з провідними заводами Європи

Більше 10 років роботи з провідними виробниками обладнання в Європі, дозволило нам створити хороші партнерські відносини з великою кількістю підприємств. Тому це означає, що ви купуєте якісну техніку на пряму від виробника, без ризиків бути ошуканими.

Інноваційні технології

Регулярна участь в провідних аграрних і спеціалізованих виставках і форумах в багатьох країнах світу, розширює наше розуміння багатьох процесів в аграрній і комунальній сферах. Що дозволяє нам впроваджувати новітні світові розробки і технології в роботу.

Гарантійний сервіс та обслуговування

Наша сервісна служба здійснює виїзд до клієнта для усунення неполадок і налаштування обладнання для оптимальної роботи протягом 24 годин з моменту надходження заявки. Наявність запасних частин на складі, дозволяє швидко усунути неполадки на підприємствах наших клієнтів.

Індивідуальний підхід

Широкий асортимент продукції і великий досвід дозволяють нам підібрати техніку виходячи з індивідуальних потреб підприємств будь-якого масштабу. Тому ми постачаємо обладнання під замовлення, задовольняючи найрізноманітніші потреби наших замовників.

Оптимізована логістика та запуск

Доставка нашого обладнання здійснюється на власному транспорті в найкоротші терміни, які ми озвучуємо заздалегідь і чітко дотримуємося іх. Поставка механізмів супроводжується їх запуском, навчанням персоналу і подальшої консультацією по експлуатації.

Останні новини «Синтез Агро»

Останні новини