Обробка грунту в міжряддях за допомогою фрези

Міжрядна фреза призначена для обробки грунту в міжряддях і внесення добрив для будь-яких типів сільськогосподарських культур таких як: кукурудза, цукрові буряки, соняшник, полуниця, тютюн, соєві боби, овочі і інше.

У роботі цей механізм тепер можна побачити звернувшись за інформацією до менеджерів нашої компанії.

Міжрядна фреза дозволяє значно знизити або навіть повністю відмовитися від використання гербіцидів. Завдяки своїм активним ножам-фрезам відбувається повне знищення бур’яну в міжряддях, подрібнення грунту і знищення кірки на її поверхні, таким чином збільшуючи доступ кисню до коренів рослин. Така техніка широко використовується європейськими виробниками зелені, лікарських рослин, овочевих і ягідних культур.

Також є можливість одночасного внесення добрив через систему туковисівних апаратів при високій продуктивності (швидкість роботи – 4-10 км / год). Це далеко не всі переваги використання активної міжрядної фрези, так як вона ще й вирівнює грунт, що забезпечує якісну роботу збиральної техніки.

Звернувшись до наших фахівців, Ви отримаєте повну консультацію по машинам, ми допоможемо підібрати правильну комплектацію для задоволення Ваших потреб.

Забезпечуємо доставку безпосередньо в господарство, проводимо установку механізма, навчання персоналу. Надаємо рік гарантії та післягарантійне обслуговування. Всі комплектуючі завжди є в наявності на складі.

 

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!