Фарба для дерев – засіб боротьби з гризунами та зайцями

Головне завдання в сфері садівництва – виростити здорові і плодоносні дерева, існує чимало факторів, які згубно впливають на зростання дерева. Один з них – зайці і гризуни, які в зимовий час харчуються корою і пагонами садових дерев, в слідстві чого дерево починає засихати і гине.

Також ще однією важливою причиною є – сонячні опіки, в період лютого – березня місяця, коли денні перепади температур досягають 15-20 °С, теплі сонячні промені нагрівають кору дерева, кора відтає, клітини набухають, а вже в вечірній час йдуть заморозки і клітини дерева розриваються, утворюючи при цьому тріщини, спочатку вони заражають тканини на поверхні, а потім рани проникають і в стовбур дерева. Кора тріскається ще більше, відмирає і відпадає, даючи при цьому можливість багатьом шкідникам безперешкодно вражати штамб дерева.

Найбільш ефективним способом вирішення даних проблем є фарба для плодових дерев “Білий Стовбур”. Для уникнення вищеперелічених проблем слід наносити фарбу на штамб дерева, в осінній період, починаючи з середини жовтня місяця, поки температура повітря перевищує 0 °С.

Компоненти фарби нанесені на дерево відлякують зайців і гризунів, тим самим дозволяючи уникнути проблем з поїданням кори дерева. Крім того до складу фарби входять хімічні добавки, які підвищують зимостійкість дерева, завдяки чому дерево пофарбоване фарбою легко переносить перепади температур і ефективно захищає від сонячних опіків.

Завдяки протимікробним та протигрибковим добавкам – фарба дезінфікує кору і гілки дерева, що ефективно захищає від зараження грибковими хворобами, чорним раком та знищує шкідників, а найголовніше, що фарба не завдає жодної шкоди дереву.

Отже, які переваги ми отримуємо при використанні фарби як захисту дерев:

  • Гарантує захист не тільки від комах, але і від гризунів і зайців.
  • Надійно оберігає стовбур дерева від можливих сонячних опіків.
  • Стійкість до перепадів температур.
  • Фарбу можна використовувати на місцях спилів або обломів гілок, як засіб для замазування ран.
  • Після обробки можна забути про такі хвороби, як чорний рак, грибкові хвороби та багато інших.

 

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!