ФАРБА ДЛЯ ДЕРЕВ "БІЛИЙ СТОВБУР" - ЗАСІБ БОРОТЬБИ З ЗАЙЦЯМИ.

Як захистити садові дерева в зимовий період?

Осіння пора для садівника – це час збору врожаю і подальшого захисту рослини від шкідників: зайців, гризунів. Найменш енерговитратним і найефективнішим – є спосіб фарбування стовбура дерева спеціальною фарбою. На прикладі розглянемо спеціалізовану фарбу – фарба від зайців «Білий Стовбур»

Яке призначення?

В першу чергу фарба від зайців слугує для захисту кори і стовбура дерева від зайців і шкідників, які в зимову пору особливо голодні і через відсутність зеленої рослинності – ласують корою плодових дерев. Найчастіше страждають: яблуні, груші, абрикоса, слива – найпопулярніші плодові культури в Україні. Фарба проти зайців містить хімічні компоненти які відлякують гризунів – тим самим дозволяючи пережити зиму і зберегти здорове дерево. Хімічні речовини абсолютно безпечні для самого дерева.

Крім того фарба для дерев захищає кору дерева від сонячних опіків і перепаду температур в період лютого-березня, коли в денну пору дня стовбур дерева нагрівається, відбувається виділення соку, розширення клітин, а ввечері після зниження температури до – 5-10 ° C – сік і клітини замерзають, утворюючи розрив деревини.

Завдяки наявності мідного купоросу і інших антисептичних речовин в складі – фарба садова для дерев ідеально служить для дезінфекції кори і гілки, тим самим захищаючи від грибкових захворювань, чорного раку та інших недуг рослини.

Як наносити?

Садову фарбу від зайців слід наносити відразу ж після збору врожаю плодових, при температурі повітря понад 0 ° C. Перед нанесенням слід попередньо обробити дерево перед фарбуванням, тобто, очистити від бруду і кори, що опадає. Ні в якому разі не можна наносити фарбу на вологий стовбур дерева, так як фарба не зможе міцно взятися за стовбур дерева і при настанні перших дощів – змиється. Крім того не можна розмішувати фарбу водою, так як можна зменшити ефективність хімічних компонентів, що входять в фарбу. Фарба для дерев садова наноситься за допомогою пензля або валика на кору дерева. Для молодого дерева норма нанесення близько 30-40 гр. і близько 150 гр. для плодоносного. Дотримуючись всіх інструкцій – фарба для дерев буде надійно захищати ваш сад від шкідників і захворювань.

Для отримання відповідей на всі ваші запитання – звертайтеся до співробітників нашої компанії.

ОСНОВНІ ПРИЗНАЧЕННЯ
ФАРБИ "БІЛИЙ СТОВБУР"

ЗАХИСТ ДЕРЕВ ВІД ЗАЙЦІВ ТА ГРИЗУНІВ

Компоненти фарби нанесені на дерево відлякують зайців та гризунів, тим самим дозволяють уникати проблем з поїданням кори дерева

ЗАХИСТ ДЕРЕВ ВІД СОНЯЧНИХ ОПІКІВ

Фарба має білий колір, що сприяє ефективному відображенню сонячних променів і як наслідок – запобігає появі сонячних опіків

ДЕЗІНФЕКЦІЯ СТОВБУРА І ГІЛОК

Завдяки протимікробним і протигрибковим добавкам – фарба дезінфікує кору і гілки дерев, що ефективно захищає від зараження грибковими хворобами, чорним раком і знищує шкідників

ЗАМАЗУВАННЯ ЗРІЗІВ

Фарба використовується як засіб для загоєння ран після весняної обрізки гілок

Телефонуйте нам:

+38 (099) 710 – 40 – 15

+38 (068) 403 – 82 – 35

Або скористайтеся контактною формою в лівій нижній частині екрану і ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Доставка фарби здійснюється поштовими службами:

Заказать звонок
+
Жду звонка!