Косарка – кущоріз на маніпуляторі

Поспішаємо повідомити, що нами була поставлена і запущена в роботу професійна косарка – кущоріз на гідравлічній стрілі маніпуляторі. Це унікальне універсальне обладнання італійського виробника FEMAC Srl, роботу якого ви можете подивитися звернувшись за інформацією до менеджерів нашої компанії.

Косарка-кущоріз застосовується в комунальних і дорожніх підприємствах, на роботах пов’язаних з озелененням і благоустроєм, а також в сільському господарстві.

Косарки на маніпуляторі застосовуються для:

  • косіння трави та чагарників на узбіччях, укосах і смугах відводу автомобільних доріг
  • обрізки гілок і формування крон дерев
  • очищення водойм від порослі та мулу
  • викопування і прочищення зливних канав
  • очищення поросли уздовж ліній електропередач і залізничного полотна.

Завдяки своєму широкому модельному ряду косарка – косторіз встановлюється на будь-який тип трактора від маленького паркового міні трактора і до величезних потужних енергоносіїв.

Виліт стріли маніпулятора косарки дозволяє працювати на відстані від 5 до 22 метрів, що дозволяє з легкістю виконати всі поставлені перед машиною завдання.

Ще однією приємною новиною є універсальність косарки-кущоріза, завдяки змінним насадкам власник такого обладнання може легко і швидко перейти від одного виду роботи на інший за дуже короткий термін. При цьому не потрібно купувати окремі комплекси спеціалізованого обладнання.

Завдяки наявності джойстика – управління стрілою косарки відбувається безпосередньо з кабіни трактора. Для агрегатування косарки з тракторами типу МТЗ-80/82 в базовій комплектації встановлюється система незалежної гідравліки, з об’ємом масляного бака 156 л. і насосом 100 + 21 л / хв. Подрібнювач має поворотність 200 °, що дозволяє косити на схилах і в самих непрохідних місцях.

Співробітники нашої компанії допоможуть підібрати механізм під потреби замовника і проконсультують по будь-яким питанням.

Забезпечуємо доставку безпосередньо в господарство, проводимо встановлення механізму та навчання персоналу. Надаємо рік гарантії та післягарантійне обслуговування. Всі комплектуючі завжди є в наявності на складі.

Змінні насадки для косарки на гідравлічному маніпуляторі:

Пила для обрізання гілок.

Дана насадка служить для формування і обрізування живоплоту, а також обрізки невеликих чагарників з діаметром стовбура до 3 см.

Ножиці для обрізки.

Ножиці підходять для обрізки кущів, а також гілок дерев діаметром до 10 см.

Дискова ріжуча голівка.

Використовується для більш швидкого скоса трави, а також подрібнення чагарників. Подрібнює траву і чагарники з діаметром стовбура до 1,5 см.

Насадка для риття і прочищення канав.

Використовується для риття канав, а також прочищення вже виритих канав.

Дискова пила.

Дискова пила для обрізки гілок і невеликих дерев з діаметром стовбура 10-15 см.

Рухомий ріжучий ківш.

Застосовується для видалення рослинності з води, діаметром до 3 см.

Ківш для очистки канав.

Використовується для швидкого очищення канав.

Траншеєкопач.

Призначений для риття канав і траншей. Головна його особливість у тому, що він відкидає землю убік.

Гідравлічні ножиці для зрізу кущів і дерев.

Призначений для обрізки кущів і дерев з діаметром стовбура до 25 см.

Подрібнювач пнів.

Подрібнює пні будь-яких діаметрів.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!