Черговий запуск садового контурного обрізувача дерев

Цього разу відвантаження відбувалося в Донецькій обл., найбільшому східному виробнику плодових культур – підприємству ТОВ “Сади Донбасу”. Даний контурний обрізувач є унікальним агрегатом вітчизняного виробництва без аналогів на ринку.

Так як час збору врожаю плодових культур вже не за горами, то варто задуматися і про подальшу обрізку дерев. Даний механізм служить якраз для даних цілей, а саме для обрізки і формування крони плодових дерев в різні періоди зростання і розвитку культури.

Основними перевагами обрізки за допомогою контурного обрізувача є – прискорення процесу обрізки і його економічна складова, так як за допомогою обрізувача можно звести до мінімуму використання людської праці. За одну годину садовий обрізувач здатний обробити близько 0,6 гектара площі.

Механізм в базовій комплектації складається з вертикальної балки, на якій розташовуються 6 дискових пилок, діаметром 40 см., Даний диск здатний обрізати як гілки молодих дерев (3-5см), так і на старих насадженнях, де гілки досягають 10 см в діаметрі. Крім того обрізувач комплектується 2 пилами на верхньому підставі та 1-ї на нижньому, для обрізки крон дерева у верхній і нижній площинах. Кількість ріжучих пил може змінюватися, в залежності від потреб покупця. Верхня і нижня секції мають здатність гідравлічного регулювання, кут нахилу до 90 °. Рама має гідравлічне регулювання, з мінімальною висотою обробки від самого низу і до 5 м., За бажанням можна підвищити максимальний рівень обрізки.

Контурний обрізувач укомплектований системою незалежної гідравліки, що дає можливість агрегатування з тракторами МТЗ-80/82, з об’ємом бака – 120л, додатковий фільтр і радіатор охолодження масла, насос забезпечує надійну роботу всієї системи. У комплектацію входить комп’ютер, який виводить на екран кількість обертів пили і при необхідності сигналізує недостатню або занадто велику кількість обертів.

Обладнання, що поставляється нами має рік гарантії, запасні частини завжди є в наявності на складі. Забезпечуємо доставку безпосередньо в господарство, проводимо наладку механізму, навчаємо персонал.

З технічних питань і допомоги підбору обладнання під ваші потреби – звертайтеся до менеджерів нашої компанії.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!